MENU
MŮJ KOŠÍK

ODBORNÉ ŠKOLENÍ PRO
MONTÁŽNÍ FIRMY A INSTALATÉRY

Firma Merabell Technology s. r. o. si zakládá na stálém kontaktu s montážními firmami, instalatéry a prodejci. Proto jsme přichystali odborné certifikační školení, kde můžete získat cenné znalosti pro váš další rozvoj. Toto školení je vyžadováno normou dle čl. 5.2.5 ČSN EN 1775 pro instalace rozvodů plynu. Po absolvování školení účastníci získají Certifikát o proškolení.

Odborné školení

V souvislosti s omezeními způsobenými virem COVID 19 nemáme nyní vypsané žádné termíny školení s fyzickou a hromadnou účastí instalatérů. V tomto období jsme pro vás připravili možnost absolvovat školení MERABELL on-line formou. Pokud máte o certifikaci zájem, vyplňte prosím formulář dole na této stránce. My vás budeme následně kontaktovat a společně si dohodneme optimální formu a čas školení.

Obsah školení

Potrubní systém MERABELL, připojovací sety MERABELL pro kotle a ohřívače, připojovací vodovodní a plynové hadice MERABELL

Cena školení

Poplatek za proškolení činí 2 500 Kč (vč. DPH) za 1 osobu.
Dostanete od nás tyto produkty MERABELL v hodnotě 3 249 Kč jako dárek:

Cena školení
M0132
Trubka Profi DN15 10 m
v hodnotě 3 000 Kč

(MOC s DPH)
Cena školení
M0321
Vulkanizační páska
v hodnotě 249 Kč

(MOC s DPH)

Kontakt

Petr Štěpánek, +420 608 886 669, petr.stepanek@merabell.com
Jan Polák, ‭+420 774 909 792‬, jan.polak@merabell.com

Přihláška na školení

Po odeslání přihlášky se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme a dohodneme si optimální formu a čas školení.
Následně vám zašleme fakturu k úhradě částky za školení. Tuto fakturu uhraďte prosím nejpozději 3 pracovní dny před termínem dohodnutého on-line školení.